İl Müdürlüğümüz koordinesinde düzenlenen Okullar Arası Küçük Erkekler Güreş Müsabakaları, heyecan dolu mücadelelere ev sahipliği yapıyor. 2023–2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programı kapsamında düzenlenen müsabakalar, 02-05 Nisan 2024 tarihleri arasında Kuşadası Spor Salonumuzda başladı.

Ülkemizin dört bir yanından gelen toplam 17 farklı ilden 180 güreşçi, kıyasıya mücadeleler için Kuşadası’nda buluştu. Aydın, Afyon, Çanakkale, Kütahya, Edirne, Tekirdağ, Bursa, Bilecik, Isparta, Manisa, Antalya, Yalova, İzmir, Kırklareli, Denizli, Muğla ve Balıkesir'den gelen sporcularımız, minderde yeteneklerini sergileme fırsatı bulacaklar.

Müsabakaların açılış seremonisi, Kuşadası Spor Salonumuzda gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından İl Müdürümüzün yaptığı açılış konuşması ile başladı. Müsabakalara katılan tüm sporculara başarılar dileyen İl Müdürümüz, güreşçilerimizi izlemekten büyük bir heyecan duyduğunu belirtti.

Ayrıca katılımcı takımlara hoş geldin diyerek müsabakalarda başarılar diledi ve güreş tutkunlarını Kuşadası Spor Salonumuza davet etti.