GENÇ ATLETLERİMİZ KONYA’DA ZİRVEYE KOŞTU

  22-23 Mayıs 2024 tarihlerinde Konya'da düzenlenen Okul Sporları Atletizm Gençler A-B Türkiye Birinciliği müsabakalarında, ilimizi temsil eden sporcularımız sergiledikleri üstün performanslarıyla göz kamaştırdı.

  Haberi Oku

  GENÇ BOKSÖRÜMÜZ TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

  Fethiye'de 11-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen Yıldız Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında, ilimizi temsil eden genç boksörümüz Muhammet Anıl Ceyhaner, 80 kg kategorisinde Türkiye üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  20-26 MAYIS 2024 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  20-26 MAYIS 2024 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  ÖZEL SPORCULARIMIZ KONYA’DAN ŞAMPİYONLUK İLE DÖNDÜ

  15-16 Mayıs 2024 tarihleri arasında Konya'da düzenlenen Özel Sporcular Okulla Arası Türkiye Birinciliği Yarışmasında, ilimizi temsil eden özel sporcular büyük bir başarıya imza attı. Yarışmalar sonucunda, sporcularımız çeşitli branşlarda Türkiye şampiyonluğu elde ederek gurur kaynağımız oldular.

  Haberi Oku

  VALİMİZ SAYIN YAKUP CANBOLAT, YÜZME HAVUZU İNŞAATINI YERİNDE İNCELEDİ

  Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yatırımları arasında bulunan Efeler ilçesi Pınarbaşı mevkiinde yapımına başlanan Açık ve Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun inşaatında detaylı incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ, KOLTUĞUNU GENÇ SPORCULARA DEVRETTİ

  İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu, Türkiye'nin bağımsızlık mücadelesinin başlangıcı olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası dolayısıyla genç sporcularımızla Berkay Uslu ve Nefise Atalay'ı makamında ağırladı. Bu anlamlı ziyaretin ardından genç sporcularımızla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Haberi Oku

  ÜNİVERSİTELİ GENÇLERDEN SU TASARRUFU BİLİNÇLENDİRME PROJESİ

  İl Müdürlüğümüze bağlı Sultanhisar öğrenci yurdunda barınan Adnan Menderes Üniversitesi Atça Meslek Yüksek Okulu öğrencilerimiz, toplumsal farkındalığı artırmak ve su kaynaklarının önemine dikkat çekmek adına önemli bir adım attı. Öğrencilerimiz, suyun önemi ve tasarrufu konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla bir proje başlattılar.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

  15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Gençlik Haftası etkinlikleriyle coşkulu bir atmosfere büründü. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen etkinliklerin açılışı, İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu tarafından gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ANTALYA'DA GERÇEKLEŞEN ATLETİZM BÖLGESEL ŞAMPİYONASINDA GENÇ SPORCULARIMIZ BÜYÜK BAŞARILAR ELDE ETTİ

  10-11 Mayıs 2024 Tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen Atletizm Bölgesel Şampiyonasında ilimizi temsil eden sporcularımız büyük başarılara imza attı. Birbirinden zorlu branşlarda sergilemiş oldukları mücadeleler ile adlarından sıkça söz ettirdi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ, ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİNDE DÜZENLENEN SPOR SÖYLEŞİSİNE KATILDI

  İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu, Adnan Menderes Üniversitesinde şehrin spor ve gençlik faaliyetleri üzerine düzenlenen söyleşiye konuk olarak katıldı. Etkinlik, Adnan Menderes Üniversitesi öğrencilerinin yoğun ilgisi ile gerçekleşti. İl Müdürümüz, etkinlik boyunca spor faaliyetleri, yatırımlar, gençlik merkezleri, gençlik kampları, gençlik projeleri ve ADÜ içerisinde yapımı devam eden tesisler gibi konular hakkında detaylı bilgiler verdi.

  Haberi Oku

  13-19 MAYIS 2024 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  13-19 MAYIS 2024 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  DOĞANBEY'DE GERÇEKLEŞEN OKULLAR ARASI BİSİKLET YILDIZLAR-GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI BÜYÜK HEYECANA SAHNE OLDU

  İl Müdürlüğümüz tarafından koordine edilen Okullar Arası Bisiklet Yıldızlar-Gençler (A-B) (Kız-Erkek) Grup Müsabakaları 07-08 Mayıs tarihleri arasında tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Doğanbey'de gerçekleşti. Müsabakalar, farklı illerden yaklaşık 200 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

  Haberi Oku

  DÜZCE'DE GERÇEKLEŞEN OKUL SPORLARI TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASINDA GENÇ SPORCULARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

  2-7 Mayıs tarihleri arasında Düzce’de düzenlenen Okul Sporları Gençler-A Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında, ilimizi temsil eden genç boksörlerimiz damga vurdu.

  Haberi Oku

  AYDIN'DA GENÇLERİN FUTBOL HEYECANI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenen ve İl Müdürlüğümüz koordinasyonunda düzenlenen, Küçük Kız-Erkek Futbol Türkiye Yarı Finalleri heyecan dolu bir başlangıçla start aldı. Antalya, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Kocaeli, Manisa, Muğla, İzmir ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden (KKTC) 9 il ve 13 takımdan 200'den fazla minik sporcu, mücadele için Aydın'a geldi.

  Haberi Oku

  06-12 MAYIS 2024 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  06-12 MAYIS 2024 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  MİMAR SİNAN SPOR SALONUMUZDA İFET OKUL SPORLARI HEYECANI

  Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim ve öğretim kurumlarının katılımıyla düzenlenen Okul Sporları faaliyetleri kapsamında, ilkokul ve ortaokul kademelerinde öğrenim gören çocuklarımızın katıldığı Fiziksel Etkinlik Oyunları (İFET) etkinlikleri, Mimar Sinan Spor Salonumuzda gerçekleşti. Bu etkinlik, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğümüzün işbirliğinde düzenlendi ve çocuklar için bedensel sağlığın ve sporun önemi bir kez daha vurgulandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER