Çin’in Wuhan kentinde başlayarak dünyayı tehdit eden ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından ‘’Pandemi’’ olarak nitelendirilen Koronavirüs (Covid-19) salgınından korunmak amacıyla uzun süredir evlerinde hareketsiz bir yaşam geçirmek zorunda kalan vatandaşlarımız için fiziksel etkinlik yapmaları ve hareket kısıtlılığını ortadan kaldırmak amacıyla Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından 13.07.2020 Pazartesi günü itibariyle Aydın Adnan Menderes Stadyumu’nda haftanın 5 günü sportif aktiviteler ve sağlıklı yaşam programı başlatılmıştır.

  Bu program kapsamında tüm spor etkinlikleri hafta içi her gün sabah saat 07.00/08.30, Pazartesi, Salı ve Perşembe günleri ise 18.30/20.00 saatleri arasında uzman antrenörlerimiz eşliğinde yapılacaktır. Ayrıca Salı günü 18.30/20.00 saatleri arasında Step, Perşembe günü saat 18.30/20.00 saatleri arasında plates çalışmaları yapılacaktır. Tüm halkımız etkinliklerimize davetlidir.

  Alınan sağlık tedbirleri ile birlikte her vatandaşımızın girişte görevliler tarafından ateşi ölçülerek ve el dezenfektanı kullandırılarak stadyuma maske ile alınacak ve tüm halkımızın sağlıklı bir şekilde spor yapması sağlanacaktır