BAKANLIĞIMIZ DAİRE BAŞKANI’NDAN İLİMİZE ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sayın Dursun Özdemir bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Aydın ilimizi ziyaret etti.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BAŞLIYOR

  2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri başlatılmış olup, Spor Dalları Uygulama Esasları ve Mahalli Yarışmalar Sonuç Bildirim Takvimi yayımlanmıştır.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZÜN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

  Ülkemizin ilk kadın muhtarı Gül Esin AYDIN başta olmak üzere, ebediyete intikal eden muhtarlarımızı rahmetle anıyor, yerel yönetimlerimizin mihenk taşları olan muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum.

  Haberi Oku

  YURTLARIMIZDA MEVLİD KANDİLİ PROGRAMLARI

  İslam’ın tebliğcisi, hak ve hakikatin temsilcisi, dünya ve ahiretin efendisi, rehberimiz, en güzel örneğimiz, Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v)’in dünyayı teşriflerinin yıl dönümü vesileyle kutlanan Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla Yurtlarımız da Mevlid Kandili Programı düzenlendi.

  Haberi Oku

  18 - 24 EKİM 2021 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  18 - 24 EKİM 2021 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZÜN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu, Mevlid Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  ‘DENEYAP ATÖLYESİ’ ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TÜBİTAK ile Türkiye Teknoloji Takımının ortak çalışması sonucu başlatılan Deneyap Teknoloji Atölyeleri için yapılacak olan Öğrenci Seçme Sınavı başladı.

  Haberi Oku

  UYUM PROGRAMI TOPLANTILARIMIZ EDİYOR.

  2021-2022 eğitim döneminde Aydın’da bulunan yurtlarımıza yeni kayıt olan öğrencilerimize ‘Uyum Programı’ kapsamında bilgilendirme toplantıları devam ediyor.

  Haberi Oku

  AYDIN’IN EN BÜYÜK GSB YURDU AÇILDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Adnan Menderes Üniversitesi merkez kampüsü içerisinde yapılan 2 bin 392 kişilik kız öğrenci yurdumuz hizmete açıldı.

  Haberi Oku

  11 - 17 EKİM 2021 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  11 - 17 EKİM 2021 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  SOKAK BASKETBOLU TURNUVASI HEYECANI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Sokak Basketbolu Turnuvası gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI HAVALI SİLAHLAR ATICILIK MÜSABAKASI DÜZENLENDİ

  Son teknoloji ile donatılmış Atış Poligonunda müsabaka yapan sporculardan, hedefe tam isabet. Amatör Spor haftası etkinliği kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak poligonumuzda Havalı Silahlar Atıcılık Müsabakası düzenlendi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yıl Ekim ayının içerisinde kutlanan ‘ Amatör Spor Haftası’ tüm Türkiye'de olduğu gibi Aydın'da da törenle başladı.

  Haberi Oku

  04 -10 EKİM 2021 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  04 -10 EKİM 2021 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  SAYIN BAKANIMIZ KASAPOĞLUN'DAN MİLLİ GÜREŞÇİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Güreş Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan Taha Akgül ve Fazlı Eryılmaz'ı tebrik etti.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yıl ortaklaşa planlanan, her yaştan insanın spor yapması için düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası bu yıl 04 – 10 Ekim 2021 tarihleri arasında tüm Türkiye’de farklı etkinliklerle kutlanacak.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER