BASIN MENSUPLARINI İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE AĞIRLADIK

  İlimizde görev yapan basın mensuplarını İl Müdürlüğümüzde kahvaltı programında ağırladık. İl Müdürümüz başkanlığında kurum müdürlerimiz ile tesis amirlerimizin katıldığı toplantıda projelerimizi, tesislerimizi, spor ve gençlik merkezi faaliyetlerimizi anlattık.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA FLOOR CURLİNG HEYECANI

  “Buz satrancı" olarak bilinen curling, yurdumuzda her yıl yaygınlaşırken floor curling branşını da Aydın’da tanıtmak ve yaygınlaştırmak için Atatürk Spor Salonunda tanıtım etkinliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  8 TOP BİLARDO AYDIN İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ

  8 Top Bilardo Aydın İl Birinciliği Turnuvası ödül töreni Efekare Bilardo Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Derece elde eden sporcular ödüllerini Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Serdar Küçük’den aldı.

  Haberi Oku

  BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ...

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, şube ve ilçe müdürleri ile tüm branşların federasyonlarına bağlı il temsilcileri ile bir araya gelerek toplantı yapıldı.

  Haberi Oku

  MİMAR SİNAN SPOR SALONU BASIN TRİBÜNÜ YENİLENDİ

  Vestel Venüs Sultanlar Ligi ve birçok önemli müsabakaya ev sahipliği yapan Mimar Sinan Spor Salonunda basın mensuplarının daha rahat ortamda çalışmaları için basın tribünü altyapısıyla birlikte oluşturuldu.

  Haberi Oku

  8 TOP BİLARDO AYDIN İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bilardo il temsilciliğinin düzenlediği 8 Top Bilardo Aydın İl Birinciliği Turnuvası Efekare Bilardo Spor Salonu’nda başladı.

  Haberi Oku

  AYDIN'LI GENÇLERDEN GENÇLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜNE ZİYARET

  Aydın Gençlik Merkezindeki gençlik liderleri ve gönüllü gençler, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu'nu ziyaret etti.

  Haberi Oku

  10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI

  10 Kasım 2019 Atatürk’ün vefatının 81. Yıldönümü nedeni ile yapılacak anma töreni programı Aydın Valiliği tarafından açıklandı.

  Haberi Oku

  YÜZME ADAY HAKEMLİK KURSU

  Türkiye Yüzme Federasyonu, Yüzme MHK Tarafından İlimizde 07-10 Kasım 2019 tarihlerinde Yüzme Aday Hakemlik Kursu Açılacaktır.

  Haberi Oku

  CUMHURİYETİMİZİN 96. YILI COŞKUYLA KUTLANDI

  Aydın Valiliğimiz tarafından İstasyon Meydanında düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programına Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu ve şube müdürlerimiz ile birlikte katılım sağladık.

  Haberi Oku

  ATICILIK TRAP ŞAMPİYONASINDA TÜRKİYE 1.Sİ OLDULAR

  25-27 Ekim 2019 tarihinde Bursa'da yapılan Atıcılık Trap Türkiye Şampiyonasında ilimiz Genç Erkek Takımı Türkiye 1.si oldu. Erdoğan AKKAYA, Selahattin ÖZER, Mehmet ÖZER'den oluşan takım Aydın'ın gurur kaynağı oldu.

  Haberi Oku

  CUMHURİYETİMİZİN 96. YILI KUTLU OLSUN

  Bugün göğsümüzü siper edip, her karış vatan toprağını aziz şehitlerimizin kanları ile sulayıp kazandığımız ve kurduğumuz Cumhuriyetin 96. yıldönümünü kutluyoruz.

  Haberi Oku

  BAŞIMIZ SAĞOLSUN

  Aydın'ın Germencik ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Kick Boks Milli Takım Antrenörümüz Hasan Karlı'ya Allah'tan rahmet diliyoruz. Aynı kazada yaralanan milli sporcumuz Merve Sağlam'a da acil şifalar diliyoruz.

  Haberi Oku

  BAKANIMIZIN MİSAFİRLERİ SULTANLAR LİGİ MÜSABAKASINDA

  Mimar Sinan Salonumuzda Aydın Büyükşehir Belediyespor ile Karayolları arasında oynanan Vestel Venüs Sultanlar Ligi Voleybol Müsabakasında 20 gencimizi Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun misafiri olarak ağırladık.

  Haberi Oku

  CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASI

  Aydın Gençlik Merkezinde Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası organize edildi. Turnuvaya 8 Yaş Altı, 10 Yaş Altı, 14 Yaş Altı ve Açık Kategorilerinde toplam 76 sporcu katıldı.

  Haberi Oku

  EVİNİN SULTANLARI VE SOKAKLAR BİZİM PROJELERİMİZ

  “Evinin Sultanlari Voleybol Turnuvası" ve 3x3 Basketbol Turnuvaları Aydın’da renkli görüntülere sahne oldu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER