MOTORSPORLARI TUTKUNLARINA BAYRAM MÜJDESİ

  Aydın’ın Yenipazar ilçesi Karaçakal Mahallesinde bulunan araziye yapılacak olan Motorsporları Tesisi için protokol imzaları atıldı.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA TFT TURNUVASINA BÜYÜK İLGİ

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın E-Spor İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı TFT Turnuvası ülke genelinden büyük ilgi gördü.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZÜN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

  Haberi Oku

  ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNULDU

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Aydın'da törenle kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı töreni, Valilik önündeki Atatürk anıtına çelenk konulması ile başladı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Atatürk anıtına çelenk sundu. Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşının okunması ile çelenk sunma töreni sona erdi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ FİLLİKÇİOĞLU TVDEN CANLI YAYININA KATILDI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, tvDEN kanalında Emin Aydın'la Baş Başa programına katıldı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü faaliyetleri hakkında merak edilen soruları cevapladı.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA “19 MAYIS TFT TURNUVASI” DÜZENLENECEK

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Aydın E-Spor İl Temsilciliği koordinatörlüğünde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs Teamfight Tactics (TFT) turnuvası düzenlenecek.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ FİLLİKÇİOĞLU, 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ FİLLİKÇİOĞLU’NDAN TEDBİRLİ TOPLANTI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, aylık yapılan ilçeler arası değerlendirme toplantısını video konferans sistemiyle gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 15-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen “Gençlik Haftası” etkinlikleri, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu tarafından Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI İLE 52 VAKIF ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile 52 Vakıf Üniversitesi arasında başarılı sporcuların ilgili üniversitelerde tam burslu olarak eğitim görmeleri adına mutabakat metni imzalanmıştır. Mutabakat metni çerçevesince aşağıdaki spor alanlarında son 4 yıl içerisinde başarılı olduğu belgelendirilen milli sporcuların vakıf üniversitelerine 2020 YKS sonucuna göre yerleşmeleri halinde ilgili vakıf üniversitesi tarafından %100 öğrenim ücreti indirimi yapılacaktır. Konuya ilişkin ayrıntılı bilgiye ilgili üniversiteden ulaşılabilecektir.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA ONLİNE SPOR KURSLARI BAŞLADI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü uzman antrenörler eşliğinde pandemi dönemi süresince vatandaşlara online spor kurslarının başladığını duyurdu.

  Haberi Oku

  ONLİNE SPOR EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

  Antrenörlerimizin haftalık antrenman programları doğrultusunda online eğitime 11 Mayıs Pazartesi saat 14:00 itibariyle başlıyoruz. Eğitimlere katılmak için alttaki Gençlik Merkezi portalı linkinden başvurularınızı yapabilirsiniz. http://e-genc.gsb.gov.tr/EGenc/OnlineEgitim/OnlineEgitimBasvur#step-1

  Haberi Oku

  PANDEMİ SÜRECİNDE KURUMLARDAN İŞBİRLİĞİ

  Yurt dışındaki Türk vatandaşların tahliye süreci devam ediyor. Ülkeye dönüşü sağlanan vatandaşlar Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Efeler’de bulunan Adnan Menderes Yurdu ve Söke’de bulunan Meryem Yazıcıoğlu Yurdunda 14 gün boyunca karantinaya alınıyor.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ FİLLİKÇİOĞLU'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu 10 Mayıs Anneler Günü vesilesiyle "Başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın 'Anneler Günü Kutlu Olsun' dedi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ FİLLİKÇİOĞLU’NDAN AYIN SPOR FOTOĞRAFINA TEBRİK

  Anadolu Ajansı'nın web sitelerinden Türkçe ve İngilizce dillerinde yapılan oylamada, haber kategorisinde 60, yaşam kategorisinde 39 ve spor kategorisinde 6 fotoğraf arasından Anadolu Ajansı Aydın Temsilcisi Ferdi Uzun’un Şampiyon Çakın’ı değirmende antrenman yaparken çektiği fotoğraf "Ayın Fotoğrafı" ve video ise 5 video arasından "Ayın Videosu" seçildi.

  Haberi Oku

  KARANTİNADAKİ MİSAFİRLER EVLERİNE DÖNÜYOR

  Singapur, Malezya, Nijerya ve Gana'dan getirilip, Aydın'ın Efeler ilçesindeki, Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Adnan Menderes Öğrenci Yurdu'na yerleştirilen 210 Türk vatandaşı, 14 günlük karantina sürelerinin tamamlanmasının ardından memleketlerine gönderildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER