TÜM BRANŞLAR TEDBİRLİ OLARAK SPORA DÖNÜYOR

  Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’nun 29.07.2020 tarihinde Twitter’den yapmış olduğu açıklamaları ve Spor Hizmetler Genel Müdürlüğü’müzün almış olduğu karar doğrultusunda, pandemi süreci ile ilgili Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nca getirilen kurallar ve spor federasyonlarınca branşa özgü belirlenen kurallar dikkate alınarak, 04.08.2020 tarihi itibariyle tüm branşlarda, belirlenmiş tedbir ve kurallara uygun şekilde antrenmanlara başlanabileceği kararı alınmıştır.

  Haberi Oku

  İl MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLU’NUN KURBAN BAYRAM MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZÜN ‘24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’ MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu ''24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'' dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLU'NDAN ‘’15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’’ MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fiilikçioğlu, 15 Temmuz’un 4. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Fillikçioğlu mesajında şunları söyledi:

  Haberi Oku

  AYDIN'LI SPORCULAR 15 TEMMUZ SANCAK KOŞUSUNDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından şehitlerin anısını nesilden nesile aktarmak için her yıl düzenli olarak yapılması planlanan "Sancak Koşusu" 15 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 22.00'da tüm illerde aynı anda başlayacak. Tüm illerde olduğu gibi Aydında da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında sancak koşusu yapılacaktır.

  Haberi Oku

  SPOR YAPALIM SAĞLIKLI YAŞAYALIM

  Aydın Genlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından 13.07.2020 Pazartesi günü itibariyle Aydın Adnan Menderes Stadyumu’nda haftanın 5 günü sportif aktiviteler ve sağlıklı yaşam programı başlatılmıştır.

  Haberi Oku

  AYDIN VALİSİ SAYIN HÜSEYİN AKSOY İL MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLU'NU ZİYARETTE BULUNDU.

  Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kocaeli’den Aydın Valiliği’ne atanan Vali Sayın Hüseyin Aksoy, İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu'nu ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLU YKS SINAVINA GİRECEK GENÇLERE BAŞARILAR DİLEDİ.

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu hafta sonu gerçekleşecek olan YKS sınavına girecek gençlere başarı dileklerinde bulundu ve mesajında gençlerimize şunları söyledi:

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLU'NDAN BABALAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı;

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLU, LGS SINAVINA GİRECEK GENÇLERİMİZE BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNDU.

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, LGS sınavına girecek gençlerimize başarı dileklerinde bulundu ve gençlerimize mesajında şunları söyledi:

  Haberi Oku

  ADÜ GENÇ OFİS AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR.

  Binlerce öğrencinin yetişkin rollerine hazırlanıp sosyalleştiği 60'ın üzerindeki öğrenci topluluklarının verimliliklerini artırmak, kendi aralarındaki diyalog ve iş birliğini geliştirmek sporun ve sanatın birleştirici ve geliştirici gücünün kullanılması amacıyla Adnan Menderes Üniversitesinde bulunan ADÜ Park alanında açılması planlanan “Gençlik Merkezi Genç Ofis” projesinde sona gelindi.

  Haberi Oku

  EFELER GENÇLİK KAMPI 15 HAZİRANDA KAPILARINI AÇIYOR.

  Türkiye’nin Covid-19 ile mücadelesinde elde ettiği başarı sonucunda, Haziran ayı başında başlayan normalleşme süreci ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanlığınca Gençlik Merkezleri, Gençlik Kampları ve Bakanlığa bağlı spor tesislerinde uygulanacak önlemler belirlendi.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA ONLINE SPOR KURSLARI DEVAM EDİYOR

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından pandemi sürecinde başlatılan online spor kursları aralıksız devam ediyor. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde görev yapan uzman antrenörler eşliğinde pandemi sürecinde başlatılan online eğitimler belirlenen program kapsamında devam etmektedir.

  Haberi Oku

  MOTORSPORLARI TUTKUNLARINA BAYRAM MÜJDESİ

  Aydın’ın Yenipazar ilçesi Karaçakal Mahallesinde bulunan araziye yapılacak olan Motorsporları Tesisi için protokol imzaları atıldı.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA TFT TURNUVASINA BÜYÜK İLGİ

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın E-Spor İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı TFT Turnuvası ülke genelinden büyük ilgi gördü.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZÜN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER