Duyurular
VOLEYBOL GRUP YARIŞMALARINA KATILACAK KAFİLELERİN DİKKATİNE!!!
VOLEYBOL GENÇLER B KATEGORİSİ (KIZ-ERKEK) GRUP YARIŞMALARI TEKNİK TOPLANTISI, 22 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE SAAT 17:00' D, İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAK OLUP, KIZ YARIŞMALARI MİMAR SİNAN SPOR SALONUNDA, ERKEK YARIŞMALARI İSE ATATÜRK SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR.

TÜM OKULLARIN DİKKATİNE!!!
19-28 ŞUBAT
 2018 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENMESİ PLANLANAN, OKULLAR ARASI YÜZME  MİNİKLER,KÜÇÜKLER,YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINA KATILACAK OLAN OKULLARIN, KATILIMCI LİSTELERİNİ MİNİKLER 16 ŞUBAT 2018, KÜÇÜKLER 18 ŞUBAT 2018, YILDIZLAR 20 ŞUBAT 2018 TARİHİNE KADAR melihbor2@gmail.com E-MAİL ADRESİNE GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.İSTENİLEN BİLGİLER:  1-OKUL ADI 2-SPORCU İSİMLERİ 3-T.C. KİMLİK NUMARALARI 
5-CİNSİYETLERİ 6-DOĞUM TARİHLERİ 7-YÜZECEĞİ MESAFE VE BRANŞLARI



KROS GRUP YARIŞMALARINA KATILACAK TÜM KAFİLELERİN DİKKATİNE!!!!

OKUL SPORLARI KROS YARIŞMA TALİMATINDA YER ALAN KROS GRUP YARIŞMALARINA (TAKIM/FERDİ) KAYIT FORMUNUN EN GEÇ 15 ŞUBAT 2018 SAAT 17:00 A KADAR YAPMAK ZORUNDADIR. KAYIT FORMUNU DOLDURMAYANLAR YARIŞMALARA DAHİL EDİLMEYECEKTİR.

TÜM OKULLARIN DİKKATİNE!!
13-14 ŞUBAT 2018 TARİHLERİNDE YAPILACAK OLAN ATLETİZM GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINDA, MÜSABAKALARDA ZORUNLU EVRAKLAR ARASINDA YER ALAN, NÜFUS CÜZDANI(FOTOĞRAFLI), LİSANS VE ESAME LİSTESİ OLMAYAN OKULLAR, YARIŞMALARA DAHİL EDİLMEYECEKTİR.

KROS GRUP YARIŞMALARI
ADAGÖL KROS PARKURUNDA YAPILACAK OLUP YARIŞMALARIN TEKNİK TOPLANTISI İSE 16 ŞUBAT 2018 GÜNÜ, SAAT 17:00' DA KUŞADASI ADA CLASS HOTELDE YAPILACAKTIR. 


HALK OYUNLARI YARIŞMALARINA KATILACAK OLAN OKULLARIN DİKKATİNE!
HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI TEKNİK TOPLANTISI 09 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE SAAT 16:00' DA İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.

TÜM OKULLARIN DİKKATİNE!! ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 08 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE SAAT 17:30 İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.

TÜM OKULLARIN DİKKATİNE!!!
15-16 OCAK 2018 TARİHLERİNDE DÜZENLENMESİ PLANLANAN, OKULLAR ARASI YÜZME GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINA KATILACAK OLAN OKULLARIN, KATILIMCI LİSTELERİNİ EN GEÇ 13 OCAK 2018 TARİHİNE KADAR melihbor2@gmail.com E-MAİL ADRESİNE GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR. İSTENİLEN BİLGİLER:  1-OKUL ADI 2-SPORCU İSİMLERİ 3-T.C. KİMLİK NUMARALARI
5-CİNSİYETLERİ 6-DOĞUM TARİHLERİ 7-YÜZECEĞİ MESAFE VE BRANŞLARI


TÜM OKULLARIN DİKKATİNE!!
YARIŞMALARDA ESAME LİSTESİ, LİSANS VE NÜFUS CÜZDANLARINI HAKEMLERE İBRAZ ETMEK ZORUNDADIR. 


 ÖNEMLİ!!!
MASA TENİSİ GENÇLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI M.SİNAN SPOR SALONUNDA 26 ARALIK 2017 SALI GÜNÜ SAAT 12:00' DA, 27 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ İSE 10:00' DA BAŞLAYACAKTIR.

ÖNEMLİ!!!
KÜÇÜKLER KATEGORİSİNİN YARIŞMA STATÜSÜ DEĞİŞMİŞTİR. YARIŞMALAR MAHALLİ VE ULUSAL OLARAK YAPILACAKTIR. 

ÖNEMLİ!!! OKULLAR  CEZALAR BÖLÜMÜNDEN CEZALI SPORCULARI VE ÖĞRETMENLERİ TAKİP ETMEK ZORUNDADIR.
 

ÖNEMLİ!!! OKUL YARIŞMALARINA KATILMAK İSTEYEN TÜM OKULLARIN, BAŞVURULARINI SPOR DALI KATILIM İŞLEMLERİ BÖLÜMDEN, EN GEÇ 20 EKİM 2017 CUMA GÜNÜNE KADAR YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.


 



İletişim: Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü / Okul Sporları Servisi
                        0256 213 11 66 - Dahili 107