GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜLÜĞÜMÜZ YATIRIMLARINDAN BİRİNİN DAHA SONUNA GELDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz, Germencik’te heyecan verici bir projeye imza atıyor. 13 Ocak 2023 tarihinde başlatılan inşaat çalışmalarıyla Germencik, yeni bir yarı olimpik yüzme havuzuna kavuşacak. Yapımına devam edilen havuz 2024 yılı şubat ayı içerisinde tamamlanması bekleniyor.

  Haberi Oku

  4-10 ARALIK 2023 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  4-10 ARALIK 2023 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  NAZİLLİ GO-KART PİSTİ AÇILDI

  Nazilli go-kart pisti 03.12.2023 pazar günü yapılan etkinliklerle meraklılarına açıldı. Açılışta ünlü yarışçılar yaptıkları şovlarla izleyenleri büyüledi.

  Haberi Oku

  İLİMİZDE GERÇEKLEŞEN OKUL SPORLARI HENTBOL TURNUVALARI HEYECAN DOLU ANLARLA SONA ERDİ

  İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Okul Sporları Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği heyecan dolu bir dönemi geride bıraktı.

  Haberi Oku

  AYDIN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ, GERMENCİK GENÇLİK MERKEZİ PROJESİNDE SONA YAKLAŞTI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz, Germencik’te gençlerin sosyal, kültürel ve eğitimsel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla büyük bir projeye imza atıyor. 25 Temmuz 2022 tarihinde yapımına başladığımız Gençlik Merkezimiz, 2024 yılı Ocak ayı içerisinde tamamlanarak ilçenin genç nüfusuna modern ve donanımlı bir alan sunmayı hedefliyor. Bu proje, gençlerin sosyal yaşamlarını zenginleştirmek, eğitimlerine katkıda bulunmak ve onlara çeşitli imkanlar sunmak adına oldukça anlamlı bir adımı temsil ediyor.

  Haberi Oku

  AYDIN'DA OKULLAR ARASI HENTBOL HEYECANI

  İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Okullar Arası Yıldızlar-Küçükler Hentbol Turnuvası, genç sporcuların mücadele dolu günlerine ev sahipliği yaptı. 31 Ekim - 27 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuva, Erkekler ve Kızlar kategorilerinde toplamda 9 okuldan 144 öğrencinin katılımıyla renkli ve heyecan dolu anlara sahne oldu.

  Haberi Oku

  27 KASIM 3 ARALIK 2023 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  27 KASIM 3 ARALIK 2023 HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  SPORUN YENİ MEKÂNI: SERÇEKÖY’E MODERN BİR SENTETİK ÇİM SAHA GELİYOR

  Serçeköy'de, sporun heyecanı ve enerjisi muazzam bir projenin temelleriyle buluşuyor. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından 18 Kasım 2022 tarihinde başlanan ve yapımına hızla devam eden inşaat çalışmaları, bölgeye kazandırılacak olan Sentetik Çim Saha ile spor tutkunlarını coşturuyor. Bu büyük proje, gençlerin spora olan ilgisini artırmanın yanı sıra, sağlıklı bir yaşam tarzına yönlendirmeyi hedefliyoruz.

  Haberi Oku

  AYDIN'DA KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE GÜNÜ'NDE SPOR VE DAYANIŞMA

  23 Kasım 2023 Perşembe günü, İl Müdürlüğümüz ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü öncülüğünde Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşen Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü etkinliği, birçok spor dalını kucaklayarak, toplumsal bir soruna karşı bir duruş sergiledi.

  Haberi Oku

  AYDIN'DA OKUL SPORLARI VOLEYBOL TURNUVASI TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün düzenlediği Okul Sporları Voleybol Genç Kızlar A Turnuvası, renkli görüntüler ve çekişmeli maçlarla geçen bir organizasyonla sona erdi. 44 okuldan yaklaşık 500 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen bu dev etkinlik, Aydın'ın genç sporcularımızın bir araya getirerek adeta bir spor şölenine dönüştü.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN ADÜ TESİSLERİNE MODERN DOKUNUŞ

  Aydın Valisi Sayın Yakup Canbolat'ın liderliğinde, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent ve İl Müdürlüğümüz arasında önemli bir işbirliği gerçekleşti. ADÜ Merkez Kampüsü'nde bulunan Yüzme Havuzu ve Açık Spor Tesislerinin yenilenmesi, bakımı ve onarımı için imzalanan protokol, spor alanlarının modernizasyonu ve gençlerin daha iyi spor imkanlarına erişimi için atılan önemli bir adımı temsil ediyor.

  Haberi Oku

  BUHARKENT, HEMSBALL İLE SPORUN HEYECANINI YAŞADI

  Buharkent Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz, 21 Kasım 2023 Salı günü unutulmaz bir sporsever buluşmasına ev sahipliği yaparak, sporun yeni bir yıldızı olan Hemsball branşını tanıttı. Buharkent Spor Salonu'nun heyecan dolu atmosferinde gerçekleşen etkinliğe, Buharkent Kaymakamı Sn. Cuma Omurca ve Buharkent Belediye Başkanı Sn. Mehmet Erol'un katılımı, günü daha da özel kıldı.

  Haberi Oku

  AYDINLI ÖZEL SPORCULARIMIZ ANTALYADAKİ TURNUVADA FIRTINA GİBİ ESTİ

  Aydın'ın gururu olan özel sporcularımız, Aydın'da elde ettikleri birinciliklerle Antalya'daki yarışmaya katılmaya hak kazandılar. Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Down Sendromu, Mental ve Otizm Türkiye Şampiyonası'na 38 ilden toplamda 173 sporcu katıldı. Aydınlı sporcularımız Yasemin Özkaya uzun atlama dalında, Zeliha Nur Düzsu 3000 metrede ve Melih Olgun 200 metrede Türkiye 3.'sü oldular.

  Haberi Oku

  27 KASIM'DAN İTİBAREN POMEM, BESYO VE PMYO KURSLARI İÇİN KAYITLAR BAŞLIYOR

  Genç yeteneklere kapılarını açıyoruz! 27 Kasım Pazartesi gününden itibaren Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) ve Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) kursları için kayıtlar başlıyor.

  Haberi Oku

  GENÇLER KÜLTÜRLER ARASI DENEYİM İÇİN BULUŞTU.

  Türkiye'nin gençlik alanındaki etkileyici projelerinden biri olan "1 Senden, 1 Benden; Gönüllerde 1 Olsun Türkiye-Almanya Gençlik Değişimi Projesi", Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından kabul edilerek desteklenmeye hak kazandı. Gençlik Merkezimiz ve İzmir-Bornova Gençlik Merkezi iş birliğiyle gerçekleştirilen proje, gençler arasında kültürel alışverişi teşvik etmeyi ve dostluk bağlarını güçlendirmeyi amaçlıyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER