İlçe Müdürlükleri

.
AYDIN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜKLERİ

BOZDOĞAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

     Ahmet KESKİN
      İlçe Müdürü
İLETİŞİM
Adres :Bozdoğan Adnan Menderes Spor Salonu
Telefon :0256 414 23 11
Faks :0256 414 23 11
E-Posta :bozdogan@sgm.gov.tr

BUHARKENT GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

        Ecir BOLAT
      İlçe Müdürü V.
İLETİŞİM
Adres :Buharkent Spor Salonu
Telefon :0256 391 40 01
Faks :0256 391 40 01
E-Posta :buharkent@sgm.gov.tr

ÇİNE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

       Ali DİNÇER
      İlçe Müdürü
İLETİŞİM
Adres :Çine Spor Salonu
Telefon :0256 711 34 04
Faks :0256 711 34 04
E-Posta :cine@sgm.gov.tr

DİDİM GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

        Ufuk KURUCU
        İlçe Müdürü V.
İLETİŞİM
Adres :Didim Spor Salonu
Telefon :0256 813 35 45
Faks :0256 813 35 45
E-Posta :didim@sgm.gov.tr

EFELER GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

sada
     Mithat YILDIRIM
        İlçe Müdürü
İLETİŞİM
Adres :Efeler Kaymakamlığı
Telefon :0256 212 12 24
Faks :0256 212 12 24
E-Posta :efeler@sgm.gov.tr

GERMENCİK GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

     Ahmet Coşkun PARLAKYALÇIN
                İlçe Müdürü V.
İLETİŞİM
Adres :Germencik 80. Yıl Spor Salonu
Telefon :0256 563 12 68
Faks :0256 563 12 68
E-Posta :germencik@sgm.gov.tr

İNCİRLİOVA GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

        Alihaydar ARAS
         İlçe Müdürü V.
İLETİŞİM
Adres :İncirliova Spor Salonu
Telefon :0256 585 51 54
Faks :0256 585 51 54
E-Posta :incirliova@sgm.gov.tr

KARACASU GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ


        İbrahim ÇALIŞKAN
           İlçe Müdürü V.
İLETİŞİM
Adres :Karacasu Spor Salonu
Telefon :0256 441 15 60
Faks :0256 441 15 60
E-Posta :karacasu@sgm.gov.tr

KARPUZLU GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

       İlker AKÇAY
      İlçe Müdürü V.
İLETİŞİM
Adres :Karpuzlu Kaymakamlığı
Telefon :0256 741 21 54
Faks :0256 741 21 54
E-Posta :karpuzlu@sgm.gov.tr

KOÇARLI GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ


     Mikail KAVAKLI
       İlçe Müdürü
İLETİŞİM
Adres :Vali Şenol Engin Spor Salonu
Telefon :0256 761 43 96
Faks :0256 761 43 96
E-Posta :kocarli@sgm.gov.tr

KÖŞK GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ


     
       
İLETİŞİM
Adres :Köşk Kaymakamlığı
Telefon :0256 461 19 23
Faks :0256 461 19 23
E-Posta :kosk@sgm.gov.tr

KUŞADASI GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

     Canan GÜRER TEMİZTÜRK
            İlçe Müdürü V.
İLETİŞİM
Adres :Kuşadası Spor Salonu
Telefon :0256 614 85 51
Faks :0256 614 85 51
E-Posta :kusadasi@sgm.gov.tr

KUYUCAK GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ
                                 
                                            Kasım MEŞE
                                           İlçe Müdürü V.

                         
İLETİŞİM
Adres :Kuyucak Atatürk Spor Salonu
Telefon :0256 371 37 58
Faks :0256 371 37 58
E-Posta :kuyucak@sgm.gov.tr

NAZİLLİ GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

      Güven EKER
      İlçe Müdürü
İLETİŞİM
Adres :Nazilli Spor Salonu
Telefon :0256 313 63 10
Faks :0256 313 18 44
E-Posta :nazilli@sgm.gov.tr

SÖKE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

      Ahmet Turan GÜNEN
           İlçe Müdürü
İLETİŞİM
Adres :Söke İlçe Stadı
Telefon :0256 518 19 15
Faks :0256 512 07 87
E-Posta :soke@sgm.gov.tr

SULTANHİSAR GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

     Hüseyin YAĞCI
       İlçe Müdürü
İLETİŞİM
Adres :Sultanhisar Kaymakamlığı
Telefon :0256 351 20 21
Faks :0256 351 20 21
E-Posta :sultanhisar@sgm.gov.tr

YENİPAZAR GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

     Vedat TAKURÇAL
        İlçe Müdürü V.
İLETİŞİM
Adres :Yenipazar Spor Salonu
Telefon :0256 361 20 98
Faks :0256 361 20 98
E-Posta :yenipazar@sgm.gov.tr