GENÇ ERKEKLER TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

  2021 – 2022 Eğitim Öğretim Okul Sporları Genç Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde yapılan müsabakalar ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  YURTLARIMIZ DENETİMDEN TAM NOT ALDI

  Kredi Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özgül ve Yatırım İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Çetin İl Müdürlüğümüzce yürütülen yurt hizmetleri hakkında değerlendirme amacıyla inceleme ziyareti gerçekleştirdiler.

  Haberi Oku

  YILDIZLAR VE GENÇLER FLOOR CURLİNG HEYECANI BAŞLADI

  2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı Okul Sporları Floor Curling Gençler ve Yıldızlar İl Birinciliği yarışmaları, fikstür çekimi sonrası Efeler Mimar Sinan Spor Salonumuzda start aldı.

  Haberi Oku

  17 - 23 OCAK 2022 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  17 - 23 OCAK 2022 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI AYDIN'DA BAŞLADI

  Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığı’nın faaliyet takviminde yer alan Genç Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası Müsabakaları, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde Efeler Atatürk Spor Salonunda başladı.

  Haberi Oku

  ÖĞRENCİLERİMİZ ENERJİ VERİMLİLİĞİNE DİKKAT ÇEKTİ

  Gevherhan Sultan Öğrenci Yurdumuz’da kalan gönüllü öğrencilerimiz enerji verimliliğine dikkat çekti.

  Haberi Oku

  GENÇLER KIZ VE ERKEK BADMİNTON TURNUVASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde sporun tabana yayılması amacıyla düzenlenen okullar arası turnuvalar hız kesmiyor.

  Haberi Oku

  10 -16 OCAK 2022 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  ​10 - 16 OCAK 2022 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLU'NUN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  KROS YARIŞLARINDA 430 SPORCU TER DÖKTÜ

  Kuşadası’nda, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen okullar arası kros yarışmasında öğrenciler, dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti.

  Haberi Oku

  GELECEĞİN PEHLİVANLARI İLE YEMEKTE BİR ARAYA GELİNDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu, Hizmet Müdürlerimiz ve Şube Müdürlerimiz ile birlikte Aydın Sporcu Eğitim Merkezinde kayıtlı güreş ve atletizm branşı sporcuları ve aileleri için tertip edilen yemek organizasyonunda bir araya geldi.

  Haberi Oku

  03 - 09 OCAK 2022 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  03 - 09 OCAK 2022 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  YETENEK TARAMASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa hayata geçirdiği Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme altyapı projesi ile geleceğin şampiyon sporcuları, gizli yeteneklere sahip öğrenciler tespit edilmeye başlanıyor.

  Haberi Oku

  YILDIZLARIN DART TURNUVASI SONA ERDİ

  İl Müdürlüğümüzün Faaliyet programında bulunan Okul Sporları kapsamında düzenlenen Yıldız Kız ve Erkekler İl Birinciliği Dart Müsabakaları sona erdi. İlimizde düzenlenen, İncirliova Spor Salonumuzda oynanan müsabakalarda sporcular oklarını en yüksek sayıya atmak için birbirleriyle yarıştı.

  Haberi Oku

  AYDIN DA BİLEK GÜREŞİ HEYECANI SONA ERDİ

  Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkanlığı’nın faaliyet programında yer alan Okul Sporları Gençler A Bilek Güreşi Grup müsabakaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde 28-29 Aralık 2021 tarihleri arasında Efeler Atatürk Spor Salonu’nda düzenlendi.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON ADNAN MENDERES ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından yapılan Yurtlar arası Voleybol il birinciliği müsabakaları oynanan final maçı ile tamamlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER