20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZÜN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

  Haberi Oku

  GEKA’YA PROJE BAŞVURUSU YAPILDI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz, Güney Ege Kalkınma Ajansına Alternatif Turizm Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında ''Didim EkoSpor Turizmi Çadır ve Karavan Parkı'' isimli projesi ile başvurunu yaptı.

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  10 KASIM HAFTASI ETKİNLİKLERİ ATICILIK YARIŞMASI DÜZENLENDİ

  10 Kasım Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında İl Müdürlüğümüz personelleri arasında Havalı Silahlar Atıcılık Müsabakası düzenlendi.

  Haberi Oku

  BİZDE VARIZ ENGELLERİ AŞARIZ.

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Spor Hizmetleri Müdürü Hamide Ercan’ın koordinesinde Aydın merkez ve ilçelerini kapsayacak şekilde 4 engel grubunu da içine alarak engelli gençleri spora teşviki ve sonraki adımda da aktif müsabık sporcu olabilmeleri adına bir çalışma başlatıldı. İlk toplantısını engelli derneklerin yöneticilerinin katıldığı 1 Temmuz da Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde yapılan görüşmeyle başlatılan çalışma, 11 Kasım Çarşamba günü Nazilli ilçesi Spor Salonunda 20 ye yakın 8-25 yaş arası bedensel engelli gençlerin spora ilk adımı atmaları anlamında branşlara göre sporcu adayların taraması yapılarak devam edildi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLUNUN 10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA GÜNÜ MESAJI

  Kurtuluş Savaşımızın önderi, cumhuriyetimizin kurucusu ve mimarı Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. yılında bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ EMRE TOPOĞLU AYDINDA

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Emre Topoğlu ve Genel Müdür Yardımcımız Tuncay ulusan, İzmir’de yaşanan depremin ardından yaraları sarmak için İzmir de bulunduktan sonra Aydın'ı ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  SATRANÇ TARİH İLE BULUŞUYOR

  Türkiye Satranç Federasyonu’nun Satranç tarih ile buluşuyor projesini, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak gençlerin sportif ve sosyal hayatlarını aktif tutmak, Aydın ilinin tarihi ve kültürel varlıkları ile kentsel zenginliklerini tanıtmak, geleceğin mimarları çocukların ve gençlerin tarih bilincinin sporla birleştirilmesi için hayata geçiriyoruz.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZÜN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZÜN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu, Mevlid Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  SPORCULARIMIZ CUMHURİYET İÇİN KOŞTULAR

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Haftası çeşitli spor etkinlikleri ile kutlanıyor.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURiYET BAYRAMI ETKİNLİK PROGRAMI

  29 Ekim 1923 tarihinde “Azim, inanç ve cesaretin vücut bulduğu bir destanın neticesinde, büyük fedakârlıklar ve ağır bedellerle kurulan Cumhuriyetimizin 97. yıl dönümünü gururla kutluyoruz.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER