EVDE SPOR YAPIYORUZ

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Korona virüs tedbirleri kapsamında evde kalmak zorunda olanlara yönelik ‘evde kalın hareketsiz kalmayın’ sloganıyla spor hizmetlerine ‘Online’ olarak devam ediyor.

  Haberi Oku

  AYDIN GENÇLİK MERKEZİ YÜZ SİPERLİĞİ ÜRETİYOR

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü uhdesindeki Aydın Gençlik Merkezi koronavirüs salgını nedeniyle sağlıkçılar için koruyucu yüz siperliği ürettiler. Aydın Gençlik Merkezinde ilk etapta üretilen koruyucu yüz siperlikleri Gençlik Liderleri tarafından tamamlanarak hazır hale getirildi.

  Haberi Oku

  PEDALLARI KOÇARLI’DA ÇEVİRDİLER

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde, Koçarlı Kaymakamlığı ile Koçarlı Belediye Başkanlığı’nın katkılarıyla 2019 – 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Bisiklet İl Birinciliği yarışları Koçarlı’da gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  BASIN AÇIKLAMASI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Çin Halk Cumhuriyeti’nin Vuhan kentinde çıkan ve birçok ülkeye yayılan COVID-19 (Coronavirüs) salgını ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alınan tedbirler ile ilgili açıklama yaptı.

  Haberi Oku

  “YÜREK ISITAN” PROJE

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Yeşilden Beyaza” projesi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Yeşilden Beyaza projesi ile Aydın’da kar görmeyen öğrenciler Denizli Nikfer Kayak Merkezine götürülerek unutulmaz bir gün yaşatılıyor.

  Haberi Oku

  AYDINLI SPORCULARDAN REKOR ÜSTÜNE REKOR

  Mersin’de devam eden Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonasında Aydınlı sporculardan oluşan Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü takım halinde iki Türkiye rekoru kırdı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜNDEN 8 MART KADINLAR GÜNÜ MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’nun kadınlar günü mesajı: Kadın isterse dünyayı değiştirir! Spor yoluyla hayatını, dünyayı değiştiren, asla pes etmeyen kadınlarla gurur duyuyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

  Haberi Oku

  MASTER ATLET SERKAN’DAN 5 TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

  Aydınlı başarılı Master Atlet Serkan Şengil katıldığı bir müsabakada elde ettiği 5 Türkiye Şampiyonluğu ile adeta rekorları alt üst etti.

  Haberi Oku

  ANTİK KENTTE 287 SPORCU YARIŞTI

  Karacasu Afrodisias Antik Kenti’nde geleneksel hale gelen Okul Sporları Oryantiring İl Birinciliği müsabakaları gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ELLER BAHAR KALKANI VE ŞEHİTLER İÇİN SEMAYA KALKTI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde Nazilli’de düzenlenen Kredi ve Yurtlar Kurumu arası futbol turnuvasında eller Bahar Harekatı ve İdlib şehitleri için semaya kalktı.

  Haberi Oku

  AYDIN'I GURURLANDIRAN ÇOCUKLARDAN İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

  Aydın'ı gururlandıran çocuklar, İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu tarafından ödüllendirildi. İl Müdürlüğümüz personeli Yakup Tayyar ve 17 yaşındaki kızı Emirnaz Tayyar tarafından çekilen video ile sosyal medyada yankı bulan güzel hareket, takdir topladı.

  Haberi Oku

  FUTBOL GRUP MAÇLARI KUŞADASI’NDA TAMAMLANDI

  Kuşadası’nın ev sahiliğinde 21 – 24 Şubat 2020 tarihleri arasında tamamlanan Okul Sporları Gençler Futbol Grup müsabakalarına erkekler kategorisinde 12 il takımı, kızlar kategorisinde 6 il takımı mücadele etti.

  Haberi Oku

  BİR KÜRSÜDE İKİ AYDINLI

  Mersin’de 19’uncusu yapılan Seyfi Alanya Atmalar Kupası Yarışmaları sona erdi. Mersin’de gerçekleştirilen ve 300’ü aşkın atletin katıldığı müsabakalarda Aydınlı sporcular önemli dereceler elde etti.

  Haberi Oku

  AYDINLI MAHSUM’DAN BALKAN İKİNCİLİĞİ

  İstanbul’da gerçekleştirilen Balkan Salon Atletizm Şampiyonası 4x400 metre bayrak takımında yer alan Milli Atlet Mahsum Korkmaz yarışmada ikinci olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

  Haberi Oku

  AYDIN'DA İKİ ULUSAL MÜSABAKA

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde bu hafta iki önemli grup müsabakası gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA BÖLGE ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

  U14 Erkekler Basketbol 2. Bölge Şampiyonası Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanlığı tarafından organize edilip, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER