AYDIN VALİSİ SAYIN HÜSEYİN AKSOY İL MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLU'NU ZİYARETTE BULUNDU.

  Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kocaeli’den Aydın Valiliği’ne atanan Vali Sayın Hüseyin Aksoy, İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu'nu ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLU YKS SINAVINA GİRECEK GENÇLERE BAŞARILAR DİLEDİ.

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu hafta sonu gerçekleşecek olan YKS sınavına girecek gençlere başarı dileklerinde bulundu ve mesajında gençlerimize şunları söyledi:

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLU'NDAN BABALAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı;

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ CENAP FİLLİKÇİOĞLU, LGS SINAVINA GİRECEK GENÇLERİMİZE BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNDU.

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, LGS sınavına girecek gençlerimize başarı dileklerinde bulundu ve gençlerimize mesajında şunları söyledi:

  Haberi Oku

  ADÜ GENÇ OFİS AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR.

  Binlerce öğrencinin yetişkin rollerine hazırlanıp sosyalleştiği 60'ın üzerindeki öğrenci topluluklarının verimliliklerini artırmak, kendi aralarındaki diyalog ve iş birliğini geliştirmek sporun ve sanatın birleştirici ve geliştirici gücünün kullanılması amacıyla Adnan Menderes Üniversitesinde bulunan ADÜ Park alanında açılması planlanan “Gençlik Merkezi Genç Ofis” projesinde sona gelindi.

  Haberi Oku

  EFELER GENÇLİK KAMPI 15 HAZİRANDA KAPILARINI AÇIYOR.

  Türkiye’nin Covid-19 ile mücadelesinde elde ettiği başarı sonucunda, Haziran ayı başında başlayan normalleşme süreci ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanlığınca Gençlik Merkezleri, Gençlik Kampları ve Bakanlığa bağlı spor tesislerinde uygulanacak önlemler belirlendi.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA ONLINE SPOR KURSLARI DEVAM EDİYOR

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından pandemi sürecinde başlatılan online spor kursları aralıksız devam ediyor. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde görev yapan uzman antrenörler eşliğinde pandemi sürecinde başlatılan online eğitimler belirlenen program kapsamında devam etmektedir.

  Haberi Oku

  MOTORSPORLARI TUTKUNLARINA BAYRAM MÜJDESİ

  Aydın’ın Yenipazar ilçesi Karaçakal Mahallesinde bulunan araziye yapılacak olan Motorsporları Tesisi için protokol imzaları atıldı.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA TFT TURNUVASINA BÜYÜK İLGİ

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın E-Spor İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı TFT Turnuvası ülke genelinden büyük ilgi gördü.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZÜN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

  Haberi Oku

  ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNULDU

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Aydın'da törenle kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı töreni, Valilik önündeki Atatürk anıtına çelenk konulması ile başladı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Atatürk anıtına çelenk sundu. Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşının okunması ile çelenk sunma töreni sona erdi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ FİLLİKÇİOĞLU TVDEN CANLI YAYININA KATILDI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, tvDEN kanalında Emin Aydın'la Baş Başa programına katıldı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü faaliyetleri hakkında merak edilen soruları cevapladı.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA “19 MAYIS TFT TURNUVASI” DÜZENLENECEK

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Aydın E-Spor İl Temsilciliği koordinatörlüğünde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs Teamfight Tactics (TFT) turnuvası düzenlenecek.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ FİLLİKÇİOĞLU, 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ FİLLİKÇİOĞLU’NDAN TEDBİRLİ TOPLANTI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, aylık yapılan ilçeler arası değerlendirme toplantısını video konferans sistemiyle gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 15-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen “Gençlik Haftası” etkinlikleri, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu tarafından Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER