FUTBOL GRUP MAÇLARI KUŞADASI’NDA TAMAMLANDI

  Kuşadası’nın ev sahiliğinde 21 – 24 Şubat 2020 tarihleri arasında tamamlanan Okul Sporları Gençler Futbol Grup müsabakalarına erkekler kategorisinde 12 il takımı, kızlar kategorisinde 6 il takımı mücadele etti.

  Haberi Oku

  BİR KÜRSÜDE İKİ AYDINLI

  Mersin’de 19’uncusu yapılan Seyfi Alanya Atmalar Kupası Yarışmaları sona erdi. Mersin’de gerçekleştirilen ve 300’ü aşkın atletin katıldığı müsabakalarda Aydınlı sporcular önemli dereceler elde etti.

  Haberi Oku

  AYDINLI MAHSUM’DAN BALKAN İKİNCİLİĞİ

  İstanbul’da gerçekleştirilen Balkan Salon Atletizm Şampiyonası 4x400 metre bayrak takımında yer alan Milli Atlet Mahsum Korkmaz yarışmada ikinci olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

  Haberi Oku

  AYDIN'DA İKİ ULUSAL MÜSABAKA

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde bu hafta iki önemli grup müsabakası gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  AYDIN’DA BÖLGE ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

  U14 Erkekler Basketbol 2. Bölge Şampiyonası Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanlığı tarafından organize edilip, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  AYDINLI KADINLAR SAHADA

  Kadına karşı şiddete dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Birleşen Kadınlar Futbol Turnuvası için bir araya gelen Aydınlı kadınlar sahada ter döktü.

  Haberi Oku

  FİLENİN GENÇLERİ AYDIN’DA

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde Efeler Mimar Sinan Spor Salonu ve Aydın Lisesi Spor Salonunda başlayan 2019 – 2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Voleybol Gençler A (Kız – Erkek) Grup Müsabakaları başladı.

  Haberi Oku

  AYDIN'DA GENÇLER İÇİN BİRÇOK PROJE ÜRETİLDİ

  Gençlik Projeleri Destek Programı (GPDP) 2019-1 Özel Çağrı Projeleri kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığınca Aydın ilinde desteklenen 15 projenin koordinatör ve kontrolörleri bir araya gelerek, gençlere verilecek en iyi hizmet için istişare yaptı.

  Haberi Oku

  MİNDERİN ASLANLARI AYDIN’DA GÜREŞTİ

  Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı’nın 2020 yılı faaliyet takviminde yer alan Büyük Yıldızlar Greko-Romen Güreş Grup Müsabakaları 07 – 09 Şubat 2020 tarihleri arasında Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  KROS GRUP YARIŞMALARI KUŞADASI’NDA TAMAMLANDI

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde Kuşadası Adagöl Kros Parkurunda Turkcell Kulüplerarası Kros Ligi yarışmaları gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  KUŞADASI’NDA 350 SPORCU YARIŞACAK

  Turkcell Kulüpler Kros Ligi Yarışmaları 08 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 10.00’da Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde Kuşadası Adagöl Kros Parkurunda gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON BOKSÖRLERDEN İL MÜDÜRÜ’NE ZİYARET

  Üst Minik, Yıldız ve Genç Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasından madalyalarla dönen sporcular, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’nu ziyaret etti.

  Haberi Oku

  MİNDERİN ASLANLARI AYDIN’A GELİYOR

  Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı’nın 2020 yılı faaliyet takviminde yer alan Büyük Yıldızlar Greko-Romen Güreş Grup Müsabakaları 07 – 09 Şubat 2020 tarihleri arasında Efeler Mimar Sinan Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  AYDIN SÖKE AÇI’DAN NAMAĞLUP BİRİNCİLİK

  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde, Efeler Atatürk Spor Salonunda devam eden 2019 – 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Genç Erkekler (B) Basketbol Grup Müsabakalarında Özel Söke Açı Anadolu Lisesi grup lideri olarak üst tura çıkmayı başardı.

  Haberi Oku

  AYDIN’IN BOKSÖRLERİ ŞAMPİYONAYA DAMGA VURDU

  Türkiye genelinden birçok sporcunun katıldığı şampiyonaya Aydın’ın başarılı boksörleri damga vurdu. Aydın’da yetişen başarılı sporcular 3 şampiyonluk, 2 ikincilik ve 3 üçüncülük dereceleri ile Aydın’ın gurur kaynağı oldular.

  Haberi Oku

  AYDINLI MAHSUM KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

  Aydın’ın başarılı Milli Atleti Mahsum Korkmaz uzun bir sakatlık döneminin ardından katıldığı ilk ulusal müsabakada şampiyon oldu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER