ATLETİZM’DE BÖLGE İKİNCİLİĞİ

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Bölge 2'ncisi Oldu.

17 ARALIK 2016 / Gürkan KURFALI
Denizli’de gerçekleştirilen “Küçükler, Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi” 12 ilden 210 sporcunun katıldığı yarışlar Pamukkale Kros Parkurunda yapıldı.

Kros Ligi 2. Kademe Ege Bölgesi yarışlarına Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Afyon, Burdur, Isparta, Uşak, Antalya, Kütahya ve Balıkesir illerinden sporcular katıldı. Sporcular kategorilerine göre 1500, 2000 ve 3000 metre yarışlarında mücadele ettiler.

“Aydın Ege Bölge 2’nciliği Elde Etti”

İlimizi temsilen Denizli’de gerçekleştirilen “Küçükler, Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi”ne katılan Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Yıldız Kızlar takımı başarılı dereceler neticesinde takım 2’nciliği ve bir de ferdi 2’ncilik elde etti.

Kulüp Antrenörü ve Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Antrenörü Musa Yörük, elde edilen takım 2’nciliği kupasını Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Başkanı Bedir Toptaş’a takdim etti.

Kulüp Başkanı Bedir Toptaş, “elde edilen başarılı dereceden dolayı mutluyuz. Sporcularımızı ve antrenörümüzü tebrik ediyorum. Elde ettiğimiz yıldız kızlar takım 2’nciliği nedeniyle Gaziantep ilinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandık. Ben inanıyorum ki burada da en iyi dereceyle ilimizi temsil edeceğiz. Şimdiden sporcularımıza ve antrenörümüze başarılar diliyorum” dedi.

Atletizm Antrenörü Musa Yörük desteklerinden dolayı Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker’e ve Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Başkanı Bedir Toptaş’a teşekkür etti.