KARATE İL ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Karate İl Birinciliği Tamamlandı.

13 ŞUBAT 2018 / Gürkan KURFALI
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde Okulsporları İl Temsilciliğinin 2018 yılı faaliyet programında yer alan 2017 – 2018 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler(A-B) Karate İl Birinciliği müsabakaları Efeler Atatürk Spor Salonunda düzenlenen müsabakalar ile tamamlandı.

Renkli görüntülere sahne olan müsabakalara yaklaşık 200 sporcu katıldı. Turnuvada sporcuların aileleri de tribünleri doldurarak sporculara destekte bulundular.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organize ettiği karate müsabakalarının ardından derece elde eden sporculara başarı belgesi ve madalya takdim edildi. Ödül törenine Spor Şube Müdürü Mikail Kavaklı, Personel Şube Müdürü Ahmet Coşkun Parlakyalçın, Okulsporları İl Temsilcisi Ayhan Afşar, Karate İl Temsilcisi İrfan Yiğit, Okulların Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Kulüp Antrenörleri katıldı.

Okulsporları Küçükler, Yıldızlar ve Gençler (A-B) Karate İl Birinciliği müsabakalarının ardından kata ve kumite kategorileri ile sıkletlerinde derece elde eden sporcular Aydın’ı grup şampiyonasında temsil edecekler.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü müsabakalara katılan tüm sporcuları tebrik etti ve Aydın’ı şampiyonalarda temsil edecek olan sporculara başarılar diledi.